Škárovic Pískoviště je obyčejný rodinný weblog bez nějakého konkrétního zaměření či hlubšího významu, jakých jsou na internetu vagóny. Jeho náplní je dokumentace rodinného dění, prezentace lecčeho, co děláme a vytváříme a taky ventilace různých myšlenek.

Paralelně s Pískovištěm funguje také weblog ŠItí ŠKÁrová, který je věnován výhradně tvorbě naší maminky hlavně v oblasti šití, dále pletení, háčkování, paličkování a také její tvorbě v kuchyni.

O provoz a náplň Pískoviště se starají:

 

OndraOndra, táta
ondra.skara@gmail.com

Administrátor Pískoviště i subdomény ŠItí ŠKÁrová, ve volných chvílích především zanícený muzikant.

 

HankaHanka, maminka
hana.skarova@gmail.com

Nejbáječnější maminka na světě, skutečný pilíř rodiny. Úžasně šije a píše o tom na ŠItí ŠKÁrová, skvěle ovládá kuchyni a leccos tvoří.

 

HelčaHelča, největší dcera

Na Pískoviště už napsala několik pěkných článků, krásně zpívá, kreslí a maluje, zručně dovede z kdečeho vytvořit kdeco pěkného.

 

 

NAPIŠTE NÁM

Kromě výše uvedených mailových kontaktů můžete použít také komentáře u všech publikovaných článků (což platí pro Pískoviště i ŠItí ŠKÁrová), můžete je tak využít k diskusi s námi na téma konkrétního obsahu. Jméno, mailová i webová adresa jsou nepovinné údaje.

ZAREGISTRUJTE SE

Po registraci sice budete moci nadále tento web pouze procházet a psát komentáře, právě v komentářích však zjistíte příjemný rozdíl. Po registraci a přihlášení se komentář zkrátí jen na pole pro text komentáře, vše další si systém vezme sám z informací, které uvedete při registraci.

Registrace je samozřejmě bezplatná a k ničemu nezavazuje.